symbolPrečo vznikol
Blue Avian?

Pretože náš svet je plný miest, kde ľudské životy kosia bomby, projektily i mačety. Každý deň sa niekde zboria celé ulice, domy, mosty. Niekde medzi týmito ruinami budov stále žijú a prežívajú deti. Len tie so štipkou šťastia majú pri sebe aspoň jedného rodiča. Hoci vnútri ide o neskutočne silné bytosti, potrebujú našu pomoc.

Každý z nás je svojou troškou zodpovedný za stav našej planéty. Keď už nie je v našich silách prebiehajúce vojnové konflikty ukončiť, spojili sme svoje sily, aby sme vytvorili nový systém pomoci. Pre zruinované mestá i osudy.

„Ak zachránime čo len jeden život, náš projekt má zmysel“

user  

Martin Gehri

Zakladateľ programu Blue Avian

bags
stay

Meníme hybnú silu nákupov na efektívny systém pomoci

Nešlo nám o jednorázovú pomoc. Našim cieľom bolo vytvoriť bránu,
ktorou by dobre cielená pomoc prúdila na najakútnejšie miesta neustále.

Našli sme spôsob, ako naša kúpna sila môže prispieť k obnove nových
teritórií, kde toho tak veľa chýba. Potrebovali sme na to partnerov so širokým portfóliom a nemenej širokým srdcom.

Naši partneri

delfino

stay

Win-win.
Kvalitný produkt je ten, čo dokáže skvalitniť život detí

Na začiatku sme vyvinuli unikátny systém nákupov twin-pack, ktorý je užitočný pre obe strany.

Na jednej strane sú to značky, ktoré prirodzene potrebujú odbyt. Náš program pomáha zodpovedným obchodným reťazcom v predaji ich vyrobkov a v poskytovani ich vysoko kvalitných služieb nielen na aktuálnom a dobre fungujúcom trhu, ale aj na dnes možno zničených, no v budúcnosti stále perspektívnych trhoch.

Na druhej strane sú to malí adresáti. Deti, ktoré si zaslúžia dostať šancu na lepší život. V prvej fáze sa sústreďujeme na poskytnutie najzákladnejších potrieb ako strava či strecha nad hlavou. V druhej fáze sú v pláne investície do ich vzdelania. To, čo im však popri zdravotníckej a materiálnej pomoci chýba najviac, je naša láska.

Viac o twin-pack

stay
needs

Venujeme sa oblastiam, ktorým sa iní venovať nechcú

Zmiernenie negatívnych dopadov na deti a obyvateľov vojnových zón je naším hlavným cieľom.
Každá včas doručená výživová dávka dokáže veľa – zachrániť život. Dôležitá časť našej pomoci je preto určená tým, pre ktorých sú nedostupné potraviny, základné ošatenie i strecha nad hlavou.
Vzdelanie znamená pre deti svetlo na konci tunela. Vo vojnou postihnutých oblastiach plní okrem edukácie aj dôležitú socializačnú funkciu.
Množstvo konfliktov nevidno, pretože prebiehajú na duši. Ukázať deťom, že v iných kútoch sveta na nich ktosi myslí je nad všetky peniaze.

Prečo podporovať BlueAvian

hand 

Materiálna
pomoc

Pomáhame obnovovať logistickú infraštruktúru, aby sme zabezpečili základné stravovanie, ubytovanie a vzdelávanie pre deti v oblastiach postihnutých vojnami.

Viac informácií
seed 

Jednoduchosť
a efektívnosť

Budujeme dôvtipné nákupné brány, cez ktoré putuje tovar nevyhnutný pre život a bezpečnosť detí v azylových táboroch.

Viac informácií
dolar 

Koordinácia
nákupu a logistika

Samotný nákup je len začiatok. Oveľa zložitejšie je zvládnuť logistiku zaslaného materiálu do veľmi ťažko prístupných zón po celom svete.

Viac informácií
love 

Spoločné
a jednotné ciele

V súčasnom polarizovanom svete nás spája ušľachtilý cieľ. Aby sa trpiace deti v čo najkratšom čase dokázali zaradiť do normálneho života.

Viac informácií

Ďakujeme všetkým, 
ktorí stoja pri nássymbol

delfino